mydigipass (7.x-1.3) - en to tr translation catalogue (18 entries)

en: Register
tr: Kaydol

en: Login
tr: Giriş

en: default
tr: öntanımlı

en: Weight
tr: Ağırlık

en: The configuration options have been saved.
tr: Yapılandırma seçenekleri kaydedildi.

en: Link
tr: Bağlantı

en: Save
tr: Kaydet

en: Help
tr: Yardım

en: Text
tr: Metin

en: Custom
tr: Özel

en: false
tr: yanlış

en: true
tr: doğru

en: Production
tr: Üretim

en: Style
tr: Biçem (stil)

en: medium
tr: orta

en: small
tr: küçük

en: large
tr: geniş

en: Account settings
tr: Hesap ayarları
