mydigipass (7.x-1.4) - en to kk translation catalogue (10 entries)

en: Register
kk: Тіркеу

en: default
kk: әдепкі

en: Weight
kk: Салмағы

en: The configuration options have been saved.
kk: Конфигурация сақталды

en: Link
kk: Сілтеме

en: Save
kk: Сақтау

en: Help
kk: Көмек

en: Text
kk: Текст

en: Custom
kk: Өзгертпелі

en: Account settings
kk: Аккаун теңшелемелері
