mydigipass (7.x-1.4) - en to mn translation catalogue (10 entries)

en: Register
mn: Бүртгүүлэх

en: Login
mn: Нэвтрэх

en: default
mn: Үндсэн

en: Weight
mn: Жин

en: The configuration options have been saved.
mn: Тохиргоо хадгалагдлаа.

en: Link
mn: Холбоос

en: Save
mn: Хадгалах

en: Help
mn: Тусламж

en: Text
mn: Текст

en: Account settings
mn: Бүртгэлийн тохиргоо
