mydigipass (7.x-1.4) - en to oc translation catalogue (15 entries)

en: Login
oc: Identificant

en: default
oc: defaut

en: Weight
oc: Pes

en: The configuration options have been saved.
oc: Las opcions de configuracion son estadas enregistradas.

en: Link
oc: Ligam

en: Save
oc: Enregistrar

en: Help
oc: Ajuda

en: Text
oc: Tèxte

en: Custom
oc: Personalizat

en: false
oc: fals

en: true
oc: verai

en: Show field
oc: Afichar lo camp

en: Style
oc: Estil

en: small
oc: pichon

en: Account settings
oc: Paramètres de compte
