mydigipass (7.x-1.4) - en to sk translation catalogue (22 entries)

en: Register
sk: Registrovať

en: Login
sk: Prihlásiť sa

en: default
sk: predvolené

en: Weight
sk: Váha

en: The configuration options have been saved.
sk: Nastavenia konfigurácie boli uložené.

en: Link
sk: Odkaz

en: Save
sk: Uložiť

en: Help
sk: Pomoc

en: Custom
sk: Vlastná

en: Callback URL
sk: URL spätného volania

en: false
sk: nie

en: true
sk: áno

en: Authentication mode
sk: Mód autentifikácie

en: Choose authentication mode
sk: Vybrať mód autentifikácie

en: Show field
sk: Ukázať pole

en: Production
sk: Produkcia

en: Style
sk: Štýl

en: Environment
sk: Prostredie

en: medium
sk: stredné

en: small
sk: malý

en: large
sk: veľký

en: Account settings
sk: Nastavenia účtu
