mydigipass (7.x-1.4) - en to uk translation catalogue (21 entries)

en: Register
uk: Реєстрація

en: Login
uk: Вхід

en: default
uk: замовчування

en: Weight
uk: Вага

en: The configuration options have been saved.
uk: Параметри конфігурації були успішно збережені.

en: Link
uk: Посилання

en: Save
uk: Зберегти

en: Help
uk: Довідка

en: Text
uk: Текст

en: Custom
uk: Власний

en: false
uk: хибність

en: true
uk: істина

en: Show field
uk: Відобразити поля

en: Production
uk: Експлуатація

en: Style
uk: Стиль

en: Environment
uk: Середовище

en: medium
uk: середній

en: small
uk: малий

en: large
uk: великий

en: Account settings
uk: Налаштування облікових записів

en: connect
uk: з'єднання
