mydigipass (7.x-1.4) - en to vi translation catalogue (16 entries)

en: Register
vi: Đăng ký

en: Login
vi: Đăng nhập

en: default
vi: mặc định

en: Weight
vi: Độ nặng

en: The configuration options have been saved.
vi: Các tùy chọn cấu hình đã được lưu lại.

en: Link
vi: Liên kết

en: Save
vi: Lưu

en: Help
vi: Trợ giúp

en: Text
vi: Văn bản

en: Custom
vi: Tùy chỉnh

en: false
vi: sai

en: true
vi: đúng

en: Production
vi: Sản phẩm

en: Style
vi: Kiểu dáng

en: Environment
vi: Môi trường

en: Account settings
vi: Thiết lập tài khoản
