mydigipass (7.x-1.5) - en to am translation catalogue (8 entries)

en: Register
am: ይመዝገቡ

en: Weight
am: ክብደት

en: The configuration options have been saved.
am: የውቅረቱ አማራጮች ተቀምጠዋል።

en: Save
am: አስቀምጥ

en: Help
am: እርዳታ

en: Text
am: ጽሁፍ

en: Custom
am: ብጁ

en: Account settings
am: የመለያ ቅንብሮች
