mydigipass (7.x-1.5) - en to bo translation catalogue (15 entries)

en: Login
bo: ནང་འཇུག

en: default
bo: སོར་འཇོག

en: Weight
bo: ལྗིད་ཚད

en: The configuration options have been saved.
bo: སྒྲིག་འགོད་ཀྱི་གདམ་ཚན་ཉར་ཚགས་བྱས་ཟིན།

en: Link
bo: སྦྲེལ་ཐག

en: Save
bo: ཉར་ཚགས

en: Help
bo: རོགས་རམ

en: Advanced settings
bo: མཐོ་རིམ་གྱི་གདམ་ཚན

en: Text
bo: ཡི་གེ

en: Continue
bo: མུ་མཐུད

en: Custom
bo: རང་བཟོས

en: here
bo: འདིར།

en: Style
bo: བཟོ་ལྟ

en: Unlink
bo: སྦྲེལ་ཐག་གཅོད་པ

en: Account settings
bo: ཐོ་ཁོངས་ཀྱི་སྒྲིག་འགོད
