mydigipass (7.x-1.5) - en to ca translation catalogue (21 entries)

en: Register
ca: Registra

en: Login
ca: Entrada

en: default
ca: predeterminat

en: Weight
ca: Pes

en: The configuration options have been saved.
ca: S'han desat les opcions de configuració.

en: Link
ca: Enllaç

en: Save
ca: Desa

en: Help
ca: Ajuda

en: Advanced settings
ca: Configuració avançada

en: Continue
ca: Continua

en: Custom
ca: Personalitzat

en: here
ca: aquí

en: Security
ca: Seguretat

en: false
ca: fals

en: true
ca: cert

en: Style
ca: Estil

en: Environment
ca: Entorn

en: small
ca: petit

en: large
ca: gran

en: Unlink
ca: Desfés l'enllaç

en: Account settings
ca: Paràmetres del compte
