mydigipass (7.x-1.5) - en to eo translation catalogue (13 entries)

en: default
eo: defaŭlto

en: Weight
eo: Pezo

en: The configuration options have been saved.
eo: Agordaj opcioj estas konservitaj.

en: Link
eo: Ligilo

en: Save
eo: Konservu

en: Help
eo: Helpo

en: Text
eo: Teksto

en: Continue
eo: Daŭrigu

en: Custom
eo: Propra

en: medium
eo: meza

en: small
eo: malgranda

en: large
eo: granda

en: Account settings
eo: Kontaj agordoj
