mydigipass (7.x-1.5) - en to eu translation catalogue (17 entries)

en: Register
eu: Erregistratu

en: default
eu: lehenetsia

en: Weight
eu: Pisua

en: The configuration options have been saved.
eu: Konfigurazio aukerak gorde dira.

en: Link
eu: Esteka

en: Save
eu: Gorde

en: Help
eu: Laguntza

en: Advanced settings
eu: Ezarpen aurreratuak

en: Text
eu: Testua

en: Continue
eu: Jarraitu

en: Custom
eu: Pertsonalizatua

en: here
eu: hemen

en: false
eu: gezurra

en: true
eu: egia

en: Style
eu: Estiloa

en: medium
eu: tartekoa

en: Account settings
eu: kontuaren ezarpenak
