mydigipass (7.x-1.5) - en to gu translation catalogue (8 entries)

en: Register
gu: નોંધણી

en: default
gu: મૂળભૂત

en: Weight
gu: તરલતા

en: Link
gu: કડી

en: Save
gu: સાચવો

en: Help
gu: મદદ

en: Text
gu: લખાણ

en: Continue
gu: ચાલુ રાખો
