mydigipass (7.x-1.5) - en to hr translation catalogue (15 entries)

en: Register
hr: Registriraj se

en: Login
hr: Prijava

en: default
hr: Zadano

en: Weight
hr: Težina

en: The configuration options have been saved.
hr: Postavke spremljene.

en: Link
hr: Poveznica

en: Save
hr: Spremi

en: Help
hr: Pomoć

en: Advanced settings
hr: Napredne postavke

en: Text
hr: Tekst

en: Continue
hr: Nastavi

en: Custom
hr: Prilagođeno

en: here
hr: ovdje

en: Style
hr: Stil

en: Account settings
hr: Postavke korisničkog računa
