mydigipass (7.x-1.5) - en to lt translation catalogue (21 entries)

en: Register
lt: Registruotis

en: Login
lt: Prisijungti

en: default
lt: įprasta

en: Weight
lt: Svoris

en: The configuration options have been saved.
lt: Nustatymai išsaugoti.

en: Link
lt: Nuoroda

en: Save
lt: Saugoti

en: Help
lt: Pagalba

en: Advanced settings
lt: Papildomi nustatymai

en: Text
lt: Tekstas

en: Continue
lt: Tęsti

en: Custom
lt: Savitas

en: here
lt: čia

en: Security
lt: Saugumas

en: Production
lt: Produkcija

en: Style
lt: Stilius

en: medium
lt: vidutinis

en: small
lt: mažas

en: large
lt: didelis

en: Unlink
lt: Šalinti nuorodą

en: Account settings
lt: Paskyros nuostatos
