mydigipass (7.x-1.5) - en to mr translation catalogue (9 entries)

en: Register
mr: नोंदणी

en: default
mr: मुलभूत

en: Weight
mr: मुल्य

en: The configuration options have been saved.
mr: संरचना पर्याय संरक्षीत केले

en: Link
mr: दुवा

en: Save
mr: संरक्षीत

en: Help
mr: मदत

en: Text
mr: अक्षर

en: here
mr: येथे
