mydigipass (7.x-1.5) - en to nn translation catalogue (12 entries)

en: default
nn: standard

en: Weight
nn: Vekt

en: The configuration options have been saved.
nn: Oppsettet er lagra.

en: Link
nn: Lenke

en: Save
nn: Lagre

en: Help
nn: Hjelp

en: Advanced settings
nn: Avanserte innstillingar

en: Continue
nn: Hald fram

en: Custom
nn: Tilpassa

en: here
nn: her

en: Production
nn: Produksjon

en: Account settings
nn: Kontoinnstillinger
