mydigipass (7.x-1.5) - en to pt translation catalogue (26 entries)

en: Register
pt: Inscrever-se

en: Login
pt: Entrar

en: default
pt: predefinido

en: Weight
pt: Peso

en: The configuration options have been saved.
pt: As opções de configuração foram guardadas.

en: Link
pt: Ligação

en: Save
pt: Guardar

en: Help
pt: Ajuda

en: Advanced settings
pt: Definições avançadas

en: Text
pt: Texto

en: Continue
pt: Continuar

en: Custom
pt: Personalizado

en: here
pt: aqui

en: Security
pt: Segurança

en: Callback URL
pt: URL de chamada de retorno

en: false
pt: falso

en: true
pt: verdadeiro

en: Authentication mode
pt: Modo de autenticação

en: Production
pt: Produção

en: Style
pt: Estilo

en: Environment
pt: Ambiente

en: medium
pt: médio

en: small
pt: pequena

en: large
pt: grande

en: Unlink
pt: Quebrar ligação

en: Account settings
pt: Configurações da conta
