mydigipass (7.x-1.6) - en to ar translation catalogue (19 entries)

en: Register
ar: التسجيل

en: default
ar: المبدئي

en: Weight
ar: الوزن

en: The configuration options have been saved.
ar: تم حفظ خيارات الضبط.

en: Link
ar: رابط

en: Save
ar: حفظ

en: Help
ar: المساعدة

en: Advanced settings
ar: إعدادات متقدمة

en: Text
ar: نص

en: Continue
ar: متابعة

en: Custom
ar: مخصص

en: here
ar: هنا

en: Security
ar: الأمن والحماية

en: Style
ar: نمط

en: medium
ar: متوسط

en: small
ar: صغير

en: large
ar: كبير

en: Unlink
ar: فك ارتباط

en: Account settings
ar: إعدادات الحساب
