mydigipass (7.x-1.6) - en to de translation catalogue (28 entries)

en: Register
de: Registrieren

en: Login
de: Anmelden

en: Weight
de: Gewichtung

en: The configuration options have been saved.
de: Die Konfigurationsoptionen wurden gespeichert.

en: Save
de: Speichern

en: Help
de: Hilfe

en: Advanced settings
de: Erweiterte Einstellungen

en: Continue
de: Weiter

en: Custom
de: Benutzerdefiniert

en: here
de: hier

en: Security
de: Sicherheit

en: Callback URL
de: Callback-URL

en: false
de: Falsch

en: true
de: Wahr

en: Authentication mode
de: Authentifizierungs-Modus

en: Choose authentication mode
de: Authentifizierungs-Modus wählen

en: Show field
de: Feld anzeigen

en: Production
de: Produktion

en: Style
de: Darstellung

en: Environment
de: Umgebung

en: medium
de: mittel

en: small
de: klein

en: large
de: groß

en: Unlink
de: Link entfernen

en: Account settings
de: Kontoeinstellungen

en: connect
de: verbinden

en: Button style
de: Button-Stil

en: Token endpoint
de: Token-Endpunkt
