mydigipass (7.x-1.6) - en to dz translation catalogue (7 entries)

en: default
dz: སྔོན་སྒྲིག་

en: Weight
dz: ལྗིད་ཚད།

en: The configuration options have been saved.
dz: རིམ་སྒྲིག་གདམ་ཁ་ཚུ་སྲུང་བཞག་འབད་དེ་ཡོད།

en: Help
dz: གྲོགས་རམ་

en: Continue
dz: འཕྲོ་མཐུད་

en: Custom
dz: སྲོལ་སྒྲིག་

en: Account settings
dz: རྩིས་ཐོའི་སྒྲིག་སྟངས་ཚུ་
