mydigipass (7.x-1.6) - en to et translation catalogue (19 entries)

en: Register
et: Registreeru

en: Login
et: Sisselogimine

en: default
et: vaikimisi

en: Weight
et: Kaal

en: The configuration options have been saved.
et: Seadistusvalikud on salvestatud.

en: Save
et: Salvesta

en: Help
et: Abi

en: Advanced settings
et: Täpsemad sätted

en: Text
et: Tekst

en: Continue
et: Jätka

en: Custom
et: Kohandatud

en: here
et: siin

en: false
et: vale

en: true
et: õige

en: Show field
et: Näita välja

en: Style
et: Stiil

en: Environment
et: Keskkond

en: Unlink
et: Lingi kaotamine

en: Account settings
et: Konto sätted
