mydigipass (7.x-1.6) - en to he translation catalogue (16 entries)

en: Register
he: הרשמה

en: Login
he: כניסה

en: default
he: ברירת מחדל

en: Weight
he: משקל

en: The configuration options have been saved.
he: ההגדרות נשמרו.

en: Link
he: קישור

en: Save
he: שמירה

en: Help
he: עזרה

en: Advanced settings
he: הגדרות מתקדמות

en: Text
he: טקסט

en: Continue
he: להמשיך

en: Custom
he: מותאם

en: Security
he: אבטחה

en: Style
he: סגנון

en: Unlink
he: הסרת קישור

en: Account settings
he: הגדרות חשבון
