mydigipass (7.x-1.6) - en to hi translation catalogue (15 entries)

en: Register
hi: पंजीकृत

en: Login
hi: लॉग-इन करें

en: default
hi: तयशुदा

en: Weight
hi: मान

en: The configuration options have been saved.
hi: विन्यास विकल्प सेव कर लिए गया है।

en: Link
hi: कड़ी

en: Save
hi: संरक्षित करें

en: Help
hi: मदद

en: Advanced settings
hi: एडवांस सेटिंग

en: Text
hi: लेख

en: Continue
hi: जारी रखें

en: Custom
hi: मनपसंद

en: Security
hi: सुरक्षा

en: Style
hi: अंदाज

en: Account settings
hi: खाता संचालन
