mydigipass (7.x-1.6) - en to ml translation catalogue (7 entries)

en: Register
ml: അംഗത്വമെടുക്കുക

en: default
ml: സ്വതവേ

en: Weight
ml: ഭാരം

en: Save
ml: സൂക്ഷിച്ചുവെക്കുക

en: Help
ml: സഹായം

en: Text
ml: ടെക്സ്റ്റ്

en: Continue
ml: തുടരുക
