mydigipass (7.x-1.6) - en to my translation catalogue (11 entries)

en: Register
my: မှတ်ပုံတင်ရန်

en: Login
my: ဝင်ရောက်ရန်

en: Weight
my: အစဉ်

en: Link
my: အချိတ်အဆက် (အခြားစာမျက်နှာတစ်ခုခုသို့ ဆက်သွယ်ထားခြင်း)

en: Save
my: သိမ်းပါ

en: Help
my: အကူအညီ

en: Advanced settings
my: အဆင့်မြင့် အထိန်းအချုပ်များ

en: Continue
my: ဆက်လုပ်ရန်

en: small
my: အသေး

en: large
my: အကြီး

en: Account settings
my: ကိုယ်ရေးအချက်အလက်များ
