mydigipass (7.x-1.6) - en to ps translation catalogue (9 entries)

en: default
ps: تلواله

en: Weight
ps: وزن

en: Link
ps: تړونی

en: Help
ps: مرسته

en: Advanced settings
ps: پرمخ تللی امستنې

en: Text
ps: متن

en: Continue
ps: دوام

en: Custom
ps: خپلېخوښه

en: Style
ps: ډول
