mydigipass (7.x-1.6) - en to te translation catalogue (13 entries)

en: Register
te: నమోదు చెయ్యు

en: Login
te: ప్రవేశించుము

en: default
te: అప్రమేయం

en: Weight
te: భారం

en: Link
te: లింకు

en: Save
te: భద్రపరచు

en: Help
te: సహాయం

en: Advanced settings
te: ఉన్నత ఎంపికలు

en: Text
te: పాఠ్యం

en: Continue
te: కొనసాగించు

en: here
te: ఇక్కడ

en: Style
te: శైలి

en: Account settings
te: ఖాతా అమరికలు
