mydigipass (7.x-1.6) - en to ug translation catalogue (8 entries)

en: Register
ug: تىزىملىتىش

en: Login
ug: كىرىش

en: The configuration options have been saved.
ug: تەڭشەشلەر ساقلاندى.

en: Link
ug: ئۇلىنىش

en: Text
ug: تېكىست

en: Custom
ug: ئۆزى بەلگىلەش

en: here
ug: بۇ يەر

en: Account settings
ug: ھېسابات تەڭشىگى
