mydigipass (7.x-1.7) - en to az translation catalogue (12 entries)

en: Register
az: Qeydiyyatdan keçin

en: Weight
az: Çəki

en: The configuration options have been saved.
az: Konfiqurasiya seçimləri yadda saxlanıldı.

en: Save
az: Saxla

en: Help
az: Dəstək

en: Advanced settings
az: Əlavə parametrlər

en: Text
az: Mətn

en: Continue
az: Davam et

en: Custom
az: Seçilmiş

en: Security
az: Təhlükəsizlik

en: Style
az: Stil

en: Account settings
az: Hesab tənzimləmələri
