mydigipass (7.x-1.7) - en to bg translation catalogue (13 entries)

en: default
bg: по подразбиране

en: Weight
bg: Тегло

en: The configuration options have been saved.
bg: Настройките са запазени.

en: Link
bg: Линк

en: Save
bg: Запази

en: Help
bg: Справка

en: Advanced settings
bg: Разширени настройки

en: Text
bg: Текст

en: Continue
bg: Продължи

en: Custom
bg: Персонализиран

en: here
bg: Тук

en: Production
bg: Продукт

en: Account settings
bg: Настройки на акаунта
