mydigipass (7.x-1.7) - en to jv translation catalogue (17 entries)

en: Register
jv: Ndaftar

en: default
jv: gawan

en: Weight
jv: Urutan

en: The configuration options have been saved.
jv: Opsi konfigurasi uwis disimpen.

en: Link
jv: Tautan

en: Save
jv: Simpen

en: Help
jv: Pitulungan

en: Advanced settings
jv: Sétingan lanjutan

en: Text
jv: Teks

en: Continue
jv: Lanjutna

en: Custom
jv: Kostum

en: here
jv: nag kéné

en: Security
jv: Jagabaya

en: medium
jv: sedeng

en: small
jv: cilik

en: large
jv: gedh

en: Account settings
jv: Pangaturan akun
