mydigipass (7.x-1.7) - en to ru translation catalogue (27 entries)

en: Register
ru: Регистрация

en: Login
ru: Логин

en: default
ru: по умолчанию

en: Weight
ru: Вес

en: The configuration options have been saved.
ru: Настройки конфигурации были успешно сохранены.

en: Link
ru: Ссылка

en: Save
ru: Сохранить

en: Help
ru: Справка

en: Advanced settings
ru: Расширенные настройки

en: Text
ru: Текст

en: Continue
ru: Продолжить

en: Custom
ru: Собственная

en: here
ru: здесь

en: Security
ru: Безопасность

en: Callback URL
ru: Обратный URL

en: false
ru: ложно

en: true
ru: истинно

en: Authentication mode
ru: Способ аутентификации

en: Choose authentication mode
ru: Выберите способ аутентификации

en: Show field
ru: Показать поле

en: Style
ru: Стиль

en: Environment
ru: Окружение

en: medium
ru: средний

en: small
ru: маленький

en: large
ru: большой

en: Unlink
ru: Отвязать

en: Account settings
ru: Настройки учётной записи
