mydigipass (7.x-1.7) - en to ast translation catalogue (9 entries)

en: default
ast: predefiníu

en: Weight
ast: Pesu

en: Link
ast: Enllaz

en: Save
ast: Guardar

en: Help
ast: Aida

en: Advanced settings
ast: Axustes avanzaos

en: Text
ast: Testu

en: Continue
ast: Siguir

en: Custom
ast: Personalizáu
