mydigipass (7.x-1.7) - en to hu translation catalogue (27 entries)

en: Register
hu: Felhasználó létrehozása

en: Login
hu: Bejelentkezés

en: default
hu: alapértelmezés

en: Weight
hu: Súly

en: The configuration options have been saved.
hu: A beállítások mentése megtörtént.

en: Link
hu: Hivatkozás

en: Save
hu: Mentés

en: Help
hu: Súgó

en: Advanced settings
hu: Haladó beállítások

en: Text
hu: Szöveg

en: Continue
hu: Folytatás

en: Custom
hu: Egyéni

en: here
hu: ide

en: Security
hu: Biztonság

en: Callback URL
hu: Visszahívási URL

en: false
hu: hamis

en: true
hu: igaz

en: Show field
hu: Mező mutatása

en: Production
hu: Termelés

en: Style
hu: Stílus

en: Environment
hu: Környezet

en: medium
hu: közepes

en: small
hu: kicsi

en: large
hu: nagy

en: Unlink
hu: Hivatkozás eltávolítása

en: Account settings
hu: Fiókbeállítások

en: A valid e-mail address. All e-mails from the system will be sent to this address. The e-mail address is not made public and will only be used if you wish to receive certain news or notifications by e-mail.
hu: Egy mindenképp működő e-mail cím, mert a rendszer a felhasználó minden üzenetét ide küldi ki. Nem kerül nyilvánosságra és általában csak elfelejtett jelszóhoz való segítségnyújtásra, valamint a kért értesítésekhez lesz használva.
