mydigipass (7.x-1.7) - en to si translation catalogue (5 entries)

en: Register
si: ලියාපදිංචිවීම

en: Link
si: සම්බන්ධය

en: Help
si: සහාය

en: Text
si: වගන්ති

en: Continue
si: පෙරට යන්න
