mydigipass (7.x-1.7) - en to sv translation catalogue (24 entries)

en: Register
sv: Registrera

en: Login
sv: Logga in

en: default
sv: förvald

en: Weight
sv: Vikt

en: The configuration options have been saved.
sv: Inställningarna har sparats.

en: Link
sv: Länk

en: Save
sv: Spara

en: Help
sv: Hjälp

en: Advanced settings
sv: Utökade inställningar

en: Continue
sv: Fortsätt

en: Custom
sv: Anpassad

en: here
sv: här

en: Security
sv: Säkerhet

en: false
sv: falskt

en: true
sv: sant

en: Show field
sv: Visa fält

en: Production
sv: Produktion

en: Style
sv: Stil

en: Environment
sv: Miljö

en: medium
sv: mellan

en: small
sv: liten

en: large
sv: stor

en: Unlink
sv: Ta bort länk

en: Account settings
sv: Kontoinställningar
