mydigipass (7.x-1.2) - en to ur translation catalogue (8 entries)

en: Register
ur: شمولیت اختیار کریں

en: default
ur: ڈیفالٹ

en: Weight
ur: وزن

en: The configuration options have been saved.
ur: کنفگریشن کے انتخابت محفوظ کرلیے گۓ ھیں۔

en: Link
ur: ربط

en: Save
ur: محفوظ کریں

en: Help
ur: مدد

en: Text
ur: متن
