My Live Chat (7.x-1.0) - en to es translation catalogue (7 entries)

en: Password
es: Contraseña

en: Email
es: Correo electrónico

en: First Name
es: Nombre

en: Last Name
es: Apellidos

en: Blocks
es: Bloques

en: Not configured
es: Sin configurar

en: Structure
es: Estructura
