My Live Chat (7.x-1.0) - en to eu translation catalogue (5 entries)

en: Password
eu: Pasahitza

en: Email
eu: Eposta

en: Blocks
eu: Blokeak

en: Not configured
eu: Konfiguratu gabe

en: Structure
eu: Egitura
