My Live Chat (7.x-1.0) - en to fa translation catalogue (7 entries)

en: Password
fa: گذرواژه

en: Email
fa: پست الکترونیکی

en: First Name
fa: نام

en: Last Name
fa: نام خانوادگی

en: Blocks
fa: بلوک‌ها

en: Not configured
fa: پیکربندی نشده

en: Structure
fa: ساختار
