My Live Chat (7.x-1.0) - en to gl translation catalogue (5 entries)

en: Password
gl: Contrasinal

en: Email
gl: Correo electrónico

en: Blocks
gl: Bloques

en: Not configured
gl: Sen configurar

en: Structure
gl: Estrutura
