My Live Chat (7.x-1.0) - en to hu translation catalogue (8 entries)

en: Password
hu: Jelszó

en: Email
hu: E-mail

en: First Name
hu: Keresztnév

en: Last Name
hu: Vezetéknév

en: Blocks
hu: Blokkok

en: Not configured
hu: Nincs beállítva

en: Display Type
hu: Megjelenítés típusa

en: Structure
hu: Felépítés
