My Live Chat (7.x-1.0) - en to lt translation catalogue (5 entries)

en: Password
lt: Slaptažodis

en: Email
lt: El. paštas

en: Blocks
lt: Blokai

en: Not configured
lt: Nenustatyta

en: Structure
lt: Struktūra
