My Live Chat (7.x-1.0) - en to lv translation catalogue (7 entries)

en: Password
lv: Parole

en: Email
lv: E-pasts

en: First Name
lv: Vārds

en: Last Name
lv: Uzvārds

en: Blocks
lv: Bloki

en: Not configured
lv: Nekonfigurēts

en: Structure
lv: Uzbūve
