My Live Chat (7.x-1.0) - en to sv translation catalogue (5 entries)

en: Password
sv: Lösenord

en: Email
sv: E-post

en: Blocks
sv: Block

en: Not configured
sv: Ej inställd

en: Structure
sv: Struktur
