My Live Chat (7.x-1.0) - en to ta translation catalogue (5 entries)

en: Password
ta: கடவுச்சொல்

en: Email
ta: மின்னஞ்சல்

en: PHP
ta: பிஎச்பி

en: Blocks
ta: பகுதி

en: Structure
ta: கட்டமைப்பு
