My Live Chat (7.x-1.0) - en to te translation catalogue (5 entries)

en: Password
te: సంకేతపదం

en: Email
te: ఈమెయిలు

en: First Name
te: మొదటి పేరు

en: Last Name
te: ఇంటి పేరు

en: Structure
te: నిర్మాణం
