My Live Chat (7.x-1.1) - en to bo translation catalogue (6 entries)

en: Password
bo: གསང་གྲངས

en: Email
bo: གློག་ཡིག

en: Blocks
bo: ལྷུ་ལག

en: Not configured
bo: སྡེབ་སྒྲིག་བྱས་མེད།

en: Display Type
bo: མངོན་འཆར་བྱེད་སྟངས།

en: Structure
bo: སྒྲིག་གཞི
