My Live Chat (7.x-1.1) - en to ca translation catalogue (6 entries)

en: Password
ca: Contrasenya

en: Email
ca: Correu electrònic

en: First Name
ca: Nom

en: Last Name
ca: Cognoms

en: Blocks
ca: Blocs

en: Structure
ca: Estructura
